Zimowy Ultramaraton Karkonoski

Podejmij zimowe wyzwanie!

Zimowy Ultramaraton Karkonoski odbywa się co roku w marcu, a jego 53 km trasa przebiega przez cały grzbiet Karkonoszy. Macie szansę zobaczyć te góry w ich najpiękniejszej, zimowej odsłonie!

Decydując się na start w zawodach podejmujesz już pierwsze ryzyko, bowiem zima w Karkonoszach jest całkowicie nieprzewidywalna i nie sposób ocenić jak ciężko będzie na trasie w marcu każdego roku. Jest to wyzwanie wyjątkowe i nie wszyscy będą mogli  się z nim zmierzyć. Uczestnikami mogą stać się tylko ci, którzy mają już doświadczenie w długotrwałych biegach górskich. Każdy biegacz biorący udział w zawodach powinien być przygotowanym na walkę w trudnych warunkach.

Zimowy Ultramaraton Karkonoski to memoriał Tomka Kowalskiego, który sam był zapalonym sportowcem, alpinistą. Tomek kochał wyzwania, to one napędzały jego życie i pozwalały mu dokonywać rzeczy wyjątkowych. Organizujemy bieg, który będzie trudny i wymagający, tak jak cele, które sobie stawiał. Tomek po każdym wyczynie zwykł mawiać „odwaliliśmy kawał dobrej, niewiarygodnej, nikomu niepotrzebnej roboty” i tego życzymy Wam na mecie!

Jeśli nie zraziło Cię to co tu piszemy, a raczej wywołało u Ciebie dreszczyk emocji, to oznacza, że trafiłeś we właściwe miejsce.

Będzie zimno, będzie ciężko, będzie fantastycznie.

www: http://ultramaratonkarkonoski.pl/

Galeria